Partners

Od początku działalności PCS zaufały nam dwie niemieckie firmy, uznane na rynku badań klinicznych:

Clinical Trials Logistics – od ponad 10 lat świadczy na całym świecie wysokiej jakości usługi z zakresu logistyki badań klinicznych. CTL zrealizował: (wstawić ilość projektów) projektach z udziałem (wstawić liczbę pacjentów) pacjentów.

Verum – Contract Research Organization (CRO) założona w 1992 roku w Monachium. Do dziś wzięła udział w niemal 130 badaniach klinicznych z udziałem blisko 40 000 pacjentów.

Naszym partnerem logistycznym jest również Centrum Witek, które stworzyło jedno z największych w kraju centrów handlowo-konferencyjnych.

Poza podstawą działalnością firma posiada również park logistyczny o powierzchni 12 tys. m² (docelowo 22 tys. m²), który jest jednym z największych i najnowocześniejszych w regionie Krakowa.

Zajmujemy się pełną i profesjonalną obsługą tego parku logistycznego. Przygotowujemy niezbędną dokumentację  farmaceutyczną, techniczną i logistyczną związaną z uruchomieniem wdrażanych projektów. Organizujemy i nadzorujemy specjalistyczny transport, a także przeprowadzamy walidacje wszystkich procesów.