Oferujemy podstawowe szkolenie z Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej w hurtowni farmaceutycznej. Celem warsztatów jest omówienie wymagań DPD w świetle obowiązujących przepisów prawa. Dobra Praktyka Dystrybucyjna jest zbiorem zasad gwarantujących stałą jakość oraz niezmienność produktu leczniczego na drodze od producenta do docelowej apteki. Dotyczy ona transportu, przyjmowania, przechowywania oraz wydawania produktów leczniczych. Wszyscy przedsiębiorcy zajmujący się hurtową działalnością farmaceutyczną muszą przestrzegać wytycznych DPD zgodnie z art. 78 ust. 1 pkt 4. Prawa Farmaceutycznego. Posiadanie certyfikatu Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej związane jest z podniesieniem prestiżu firmy oraz zwiększeniem jej konkurencyjności na rynku.

Przewóz produktów leczniczych

Na szkolenie DPD serdecznie zapraszamy osoby pragnące zdobyć wiedzę na temat jej wymagań, przedsiębiorców hurtowych, kandydatów na audytorów DPD, kierowników i menadżerów firm farmaceutycznych, pracowników Działu Zarządzania Jakością, Zaopatrzenia, Logistyki, Magazynowania i innych sektorów związanych z branżą farmaceutyczną.

Prowadzący szkolenie z Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej posiadają wieloletnie doświadczenie w implementacji kompleksowych systemów zarządzania jakością oraz ich audytu w branży farmaceutycznej. Dysponują rozległą wiedzą, którą przekazują w sposób jasny i skuteczny. W cenie kursu zapewniamy niezbędne materiały dydaktyczne. Po ukończeniu szkolenia DPD każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający jego odbycie. Zajęcia obejmują wykłady, ćwiczenia, dyskusje, a także case study.

Osoby biorące udział w kursie poznają praktyczne metody stosowania przepisów i zasad DPD w codziennej pracy zawodowej. Zapoznają się z terminami, definicjami oraz obowiązującymi aktami prawnymi. Poznają procesy związane z magazynowaniem i dystrybucją, a także sposoby zarządzania dokumentacją. Odbycie szkolenia DPD pozwoli uczestnikom lepiej zrozumieć ich wkład oraz rolę w systemach zarządzania jakością w sektorze farmaceutycznym. Ponadto nauczą się wdrażać wymagania DPD w konkretnych warunkach działalności firmy. Będą mogli także podzielić się doświadczeniem i wiedzą z innymi specjalistami obecnymi na kursie.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z przedstawioną propozycją warsztatów z Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej w sektorze farmaceutycznym, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Udzielimy szczegółowych informacji na temat programu oraz zaproponujemy dogodny termin szkolenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.