Nasza firma organizuje profesjonalny transport leków na terenie całej Polski oraz Europy. Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów jesteśmy w stanie bardzo często organizować przewozy produktów medycznych. Nasi doświadczeni kierowcy szybko i przede wszystkim bezpiecznie dostarczają każdy ładunek. Przewozimy rozmaite farmaceutyki, w tym przede wszystkim szczepionki i lekarstwa, jak również możemy w sposób prawidłowy transportować materiał genetyczny czy wycinki do badań. Przewóz odbywa się zarówno w dzień, jak i w nocy. Zapewniamy transport towarów farmaceutycznych np. z placówek medycznych do laboratoriów czy z hurtowni do aptek.

Dystrybucja leków w całej Europie z użyciem najwyższej klasy skwalifikowanych pojazdów. Organizowany przez PCS transport leków charakteryzuje się najwyższym stopniem bezpieczeństwa i jakości obsługi. Transport w warunkach kontrolowanych możliwy jest w dowolnej strefie temperaturowej, a każdy używany przez PCS pojazd spełnia wymogi nowej Dobrej Praktyki Dystrybucji (DPD).

transport_farmaceutyczny_new_new

  • Do Państwa dyspozycji przekazujemy flotę specjalistycznych pojazdów w konfiguracjach ładowności od  1 do 33 palet.
  • Wszystkie oferowane pojazdy są izotermiczne i zostały wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia chłodniczo-grzewcze utrzymujące założone wartości klimatyczne.
  • Transport leków możliwy jest jednocześnie w dwóch strefach temperatury, w pojazdach jedno i dwukomorowych.
  • Każdy oferowany pojazd posiada czujniki temperatury dokonujące pomiarów w przestrzeni ładunkowej w cyklu ciągłym.
  • W celu podniesienia bezpieczeństwa transportu każdy pojazd wyposażony jest w system monitorowania położenia GPS. Dzięki temu dystrybucja leków i dowolny transport leków może być na bieżąco śledzony.
  • Transport leków organizowany i nadzorowany jest przez specjalistów z minimum 10 letnim doświadczeniem zawodowym w branży farmaceutycznej.
  • Każdy pojazd został poddany kwalifikacji zgodnie z wymaganiami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

 Nowy kierunek Ukraina

Dlaczego warto zaufać PC Solutions?

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie transportu leków i farmaceutyków. Wiemy, jak ważne jest terminowe dostarczenie przesyłki w specjalnie przeznaczonych do tego celu pojazdach. Przewóz lekarstw w nawet o kilka stopni wyższej lub niższej temperaturze może prowadzić do zniszczenia całego ładunku. Nieodpowiednie warunki znacząco skracają ważność leku oraz wpływają na jego działanie i specyfikację. Dlatego tak dużą wagę przykładamy do kontroli temperatury w naszych specjalistycznych pojazdach, wyposażonych w najnowocześniejsze czujniki i rejestratory. Przewóz farmaceutyków realizujemy samochodami, które na całej trasie utrzymują właściwą, zgodną ze specyfikacją temperaturę.

Ponieważ dedykowane przesyłki muszą być zazwyczaj transportowane nie tylko w odpowiedniej temperaturze, ale również w ściśle określonym czasie, dokładamy wszelkich starań, by każdy ładunek dotarł do odbiorcy o określonej godzinie. Doskonale wiemy, jaką drogę wybrać, aby ominąć korki i inne utrudnienia na jezdni. Jest to możliwe, dzięki dużemu doświadczeniu naszych kierowców, jeżdżących regularnie na określonych trasach w Polsce i poza granicami naszego kraju, a także nowoczesnym urządzeniom GPS. Sprzęt śledzący pozwala również na regularną kontrolę przewozu.

Nasza szeroka flota pojazdów sprawia, że możemy realizować transport farmaceutyków, leków i szczepionek w różnego rodzaju opakowaniach, w tym także kontenerach, na paletach, jak również luzem bez zbiorczych opakowań. Dysponujemy profesjonalnymi kontenerami izotermicznymi, które są polecanym rozwiązaniem, kiedy przewóz medykamentów musi odbywać się w dwóch albo trzech zakresach temperaturowych. Dzięki temu podczas jednego transportu można przewozić ładunek wymagający różnego zakresu temperatury. Serdecznie zapraszamy do współpracy.