Zmiany w prawie farmaceutycznym

  • 24 lipca 2018

Oferujemy szkolenia obejmujące dostosowanie działalności hurtowni farmaceutycznej do zachodzących zmian w prawie farmaceutycznym. Nasza oferta skierowana jest do kierowników, menadżerów i pracowników sektora farmaceutycznego mających na co dzień do czynienia z wymaganiami prawnymi dotyczącymi farmacji oraz produktów medycznych.

Dokonujące się zmiany w prawie farmaceutycznym nakładają na przedsiębiorców obowiązek dostosowania do nich systemów zarządzania jakością. Prowadzący szkolenia specjaliści posiadają szeroką wiedzę oraz duże doświadczenie w tej dziedzinie i potrafią w sposób przejrzysty przedstawić omawiane zagadnienia. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, ćwiczeń oraz prezentacji konkretnych problemów do rozwiązania. W cenie kursu zapewniamy wszelkie potrzebne materiały szkoleniowe. Po jego zakończeniu każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział.

Wszelkie zmiany w prawie farmaceutycznym z reguły mają wpływ na funkcjonowanie wszystkich obecnych na rynku podmiotów – producentów, hurtowni, a także firm dystrybucyjnych. Dogłębne zrozumienie tych nowelizacji oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania są niezbędne, aby przedsiębiorstwo mogło działać zgodnie z normami i zdobywać zaufanie potencjalnych klientów, zwiększając tym samym swoją konkurencyjność.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat oferowanych szkoleń z zakresu zmian w prawie farmaceutycznym. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz przedstawimy dostępne terminy.